Topic: Przewodnik do polecenia w Toruniu

Hej. Chcę zabrać moją dziewczynę do Torunia, ona od dawna opowiada mi o tym jak bardzo chciała tam pojechać. Planuję romantyczny weekend no i własnie zwiedzanie miasta. Zastanawiam się czy możecie mi polecić przewdnika, ale nie takiego standardowego, skupionego na standardowych zabytkach. Mogłoby to być coś też romantycznego, nawet potem, żeby do jakiejś fajnej restauracji nas zaprowadził smile Tak to sobie wymysliłem, teraz jeślii możecie mi polecić kogoś, to będę wdzięczny smile

Re: Przewodnik do polecenia w Toruniu

Uaaaaa, super! Żeby mi się taki chłopak trafił tongue No ale też nie mogę narzekać wink Zastanawiam się po co ci ten przewodnik, może lepiej sam zaplanuj trasę, tylko się poradź co najlepiej zobaczyć? Bo właśnie przewodnik to was może zanudzić...

Ja wręcz ubóstwiam Toruń zwiedzanie i te wszystkie zabytki smile Na tej stronie zwiedzajtorun.pl/zwiedzanie-z-przewodnikiem/ znalazłem przewonika. Ustalałem z nim co mniej więcej chce zobaczyć i całośc była dopasowana do naszych potrzeb (byłem z rodzinką) My na przykład nie lubimy za bardzo zwiedzać kościołów, więc od razu wykluczyliśmy to z planu wycieczki wink

Potwierdzam, to bardzo fajna strona i fajni ludzie tam pracją, pełne zaangażowanie smile Też podoba mi się taki pomysł na wycieczkę do innego miasta ale z przewodnikiem, a nie tylko spacerki, kawki i kolacje. Takie połączenie ktywnej turystyki z romantyzmem! Duży plus dla tego pana!

Ha ha dziękuę bardzo! Strona bardzo mi się podoba, jutro kiedy moja gwiazda będzie wpracy zadzwonię i zapytam się jak miałoby to wyglądać wink Chcę to utrzymać jak najdłużej w tajemnicy tongue Zobaczymy jak to wyjdzie smile

Tylko pamiętaj, że my kobiety potrzebujemy czasu na pakowanie big_smile więc przynajmniej kilka dni przed wyjazdem daj znać ukochanej ;P

Po prostu przesadzacie! Wystarczą spodnie, jakieś bluzki i jest się gotowym anie miliony torebek w których albo kosmetyki albo suszarki i prostownice są tongue Więcej luzu moje Panie smile

Wygląda na to, że wszytsko jest załatwione smile Dzięki za polecenie strony, mamy przewodnika na dwie godziny i potem odprawdzi nas do restauracji w której zjemy uroczystą kolację smile Dzięki jeszcze raz!ąda na to, że wszytsko jest załatwione smile Dzięki z

Daj znać jak poszło po wyjeździe i czy się podobało tongue