Topic: Jak nauczyć pinczera chodzić w ubranku zimowym?

Nie od dziś wiadomo ze pinczery słabo znoszą zimę juz nie tyle ze wzgledu na temperatury co na ubranka dla piesków, czasem trudno im nauczyc sie w nich chodzic. Piszcie prosze w tym temacie jakie znacie sposoby nauki pinczerow zycia zimowa pora roku. Zapraszam do dyskusji.

Re: Jak nauczyć pinczera chodzić w ubranku zimowym?

Hej. Fajnie ze ktos w koncu stworzyl taki temat. Wiec tak – moj pinczer rowniez nie mogl nauczyc sie chodzic w skafanderku ale posluzylam sie prostym przekupstwem i podkładałam mu pod nosek przysmak dla psów, a potem dokladalam kolejne dalej i dalej. Tak oto nauczyl sie chodzic, ale musialo sie tak stac bo to straszny lakomczuch. Nie wiem jak moze byc u was.

To bardzo ciekawe. A gdzie zwykle kupujesz takie przysmaki?

Na Snob Dog rzecz jasna smile Łap link: snobdog.eu/kuchnia/przysmaki-i-smakolyki. Tylko nie przesadź bo jak piesek Ci sie roztyje to nie dosc ze nie wejdzie w ubranko to jeszcze sie z miejsca nie ruszy hihi.

Przperaszam ze podrkadne temat ale wszedzie czegos szukam... Dostanę w tym sklepie obroże dla psów bardzo małych ras? Dzięki za odpowiedź.

Bez problemu. Jeśli nie znajdziesz w wystawionym asortymencie to napisz do obsługi bo zapewne beda mieli na magazynie albo moga sciagnac od producenta. Ja tak dostałam obroże z diodami LED, ale to już dłuższa historia smile

Z moim pinczerkiem nie bylo problemu bo doinformowana jaki problem stanowi dla niego ubranko, od malego w cos go ubieralam. Czasami nawet latem ubierałam go na próbę w zimowe ubranko i po chwili zdejmowalam. Najwurazniej sposob zadzialal bo dzis nie ma z tym problemu i calkiem chetnie ubieramy kombinezonik i spacerujemy sobie zimą. Metoda nie jest dobra jesli chcemy przyzwyczaic pieska w krotkim terminie, no ale zawsze coś. Pozdrawiam serdecznie.