Topic: Wytyczne dla przyszłej mamy

Kochane! Otóż za niedługi czas spodziewamy się dziecka. Niby słuchałam od swojej  mamy już jakichś wskazówek odnośnie tego, co będzie, ale wydają mi się one troche przestarzałe. Zdaję sobie sprawę, że nie zmieniłyśmy się ewolucyjnie od tych 30-40 lat, ale mimo wszystko technologia i wiedza generalnie o czasie ciąży, jak i macierzyństwie trochę poszła naprzód. Możecie coś niecoś podpowiedzieć?

Re: Wytyczne dla przyszłej mamy

Wiesz co, od wieków córki słuchały matek i babek i wszystko było w porządku… Jeśli uważasz, że mama nie ma racji, to możesz się rozejrzeć za jakimś podręcznikiem. Ewentualnie możesz znaleźć na Internecie jakiś blog dla mam, gdzie możesz znaleźć informacje bardziej aktualne i kogoś, kto jest w Tobie podobnym wieku, a kto już ma doświadczenie w mcaierzyństwie. Tak czy inaczej, ja brałam sobie do serca rady mamy, a rodziłam przed 5 laty. Wiedza chyba jeszcze nie zdążyła się zdezaktualizować smile

Re: Wytyczne dla przyszłej mamy

Niby racja… ale rzeczywiście chyba wolałabym znać doświadczenia współczesnej mamy. Podręczniki są często tak pisane, że czuję się, jakbym była głupia. Blog to w końcu od człowieka dla człowieka. No nic… pozostaje mi tylko szukać.